Etusivu

Yhteystiedot

Rotion tiimi valmiina palvelukseen!

Avoinna: ma-pe klo 8.00-16.00

Sähköpostiosoitteet: etunimi.sukunimi@rotio.fi

info@rotio.fi

Laskutustiedot

Asiakaspalvelu 08 613 9575  Myynti 044 555 2496

Toimipaikat

Oulu

Jääsalontie 14
90400, Oulu

Google Maps

Raahe

Ollinkalliontie 3
92100, Raahe

Google Maps

Kokkola

Ristirannankatu 1, 2. kerros
67100, Kokkola

Google Maps

Kalajoki

Tuomipakkaintie 9 LTC2
85100, Kalajoki

Google Maps

Asiantuntijapalvelut / Yrityskaupat

Sanna Kojola Yritysjärjestelyt ja yrityskaupat, OTK, HTM

+358 50 576 9594
sanna.kojola@rotio.fi

Janne Niemi Laki- ja veropalvelut, lakimies

+358 40 660 2210
janne.niemi@rotio.fi

Taloushallintopalvelut

Tomi Törmälä Kehitysjohtaja

+358 44 343 4654
tomi.tormala@rotio.fi

Hallinto

Veli-Matti Ollikainen Toimitusjohtaja, KTM

+358 40 714 0980
veli-matti.ollikainen@rotio.fi

Antti Ollakka Asiakkuusjohtaja

+358 44 555 2496
antti.ollakka@rotio.fi

Virve Rantala Laskutus ja reskontra

+358 50 479 2368
virve.rantala@rotio.fi

Reeta Laitila Assistentti

+358 44 779 0896
reeta.laitila@rotio.fi

Katri Mäkelä Markkinoinnin ja viestinnän asiantuntija

+358 44 493 1429
katri.makela@rotio.fi